KONST / Litografier / Litografi 11468510
nr 1146 8510
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografi, Signerad 28/225, motivet: 31x27
måndag 27 november 2017
kl 18:33:05
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube